Objednané animace !! Objednej si animaci Here :) POZASTAVENO


Červen 2012

Hotel Transylvania-Fotky

30. června 2012 v 20:36 | Selena--Kiki |  SELENA GOMEZ
Studio

Stills


Promo
imagebam.com

Sel a Justin v Disneylandu

30. června 2012 v 20:29 | Selena--Kiki |  SELENA GOMEZ
Sel s Justinem šli včera kalifornského Disneylandu.Sluší jim to :))


Facebook-Dream Out Loud

30. června 2012 v 10:18 | Selena--Kiki |  Personal
Sel dala novou fotku na Facebook z Dream Out Loud :-) Je to pěkná fotka :-)


Nová fotka při natáčení Spring Breakers

30. června 2012 v 10:15 | Selena--Kiki |  Personal
Objevila se nová fotka při natáčení Spring Breakres :-) Je skvělá :)


Fotka s přáteli

30. června 2012 v 10:11 | Selena--Kiki |  Personal
Objevila se moc úžasná fotka Sel a Justina s přáteli :))


Sel s Jutinem,Katy, a její babičkou

30. června 2012 v 10:09 | Selena--Kiki |  Personal
Objevila se ještě fotka s Justinem ,Katty a její babičkou :-)


Make-A-Wish

30. června 2012 v 10:07 | Selena--Kiki |  Personal
" Zažila jsem jeden z nejlepších dnů poslední doby, byla jsem na akci Make-A-Wish v Dave and Buster's, kde jsem se setkala s pár rodinami a jejich dětmi. Skvěle jsem se bavila. "


Vysvědčení :)

29. června 2012 v 17:58 | Selena--Kiki |  My Diary
Ahoj, tak už je končeně Vysvědčení :D Měla jsem 3 trojky :D A co vy? Mě to vůbec nepříde, že jsou prázdniny :D Bude se mi stýskat dva měsíce ale zase si můžu užít to nevstávání :D Ve středu jednu na dovolenou, tak pak ještě napíšu článek :)) Dneska už novinky nepřidám, nechce se mi :D Přidám je zítra :-) Tak teda ahoj :-)) Užijte si prázdniny :))


Selena s Taylor v Paradise Cove

29. června 2012 v 17:54 | Selena--Kiki |  Candic 2012
Objevily se další fotky :-) Moc jim to slušelo :-)Katy Perry o Sel

29. června 2012 v 17:48 | Selena--Kiki |  SELENA GOMEZ
" Miluju Selenu, je to ta nejroztomilejší malá holčička. Ne, není malá holčička, je vlastně už dospělá, viděla jsem ji v časopisu Elle a byla jsem jako 'Wow, ty jsi vyrostla, hodně štěstí Justine!' "

Sel s Charity Lynne

28. června 2012 v 17:11 | Selena--Kiki |  Personal
Objevila se fotka s Charity Lynne z premiéry Part of Me :-) Je skvělá ! :D :-)


Sel s Taylor Swift v Paradise Cove

28. června 2012 v 17:10 | Selena--Kiki |  Personal
Sel a Taylor Swift si včera zašly na jídlo do Paradise Cove :-) Sluší jim to :))


Sel s Piper

28. června 2012 v 17:08 | Selena--Kiki |  Personal
Objevila se hezká fotkas s Piper :-)


Premiéra Katy Perry:Part Of Me-Video

28. června 2012 v 17:06 | Selena--Kiki |  VIDEOS
Příchod do Chateau Marmont-26.6.2012

28. června 2012 v 17:04 | Selena--Kiki |  VIDEOS

Sel s Justinem a fanynkou

28. června 2012 v 17:03 | Selena--Kiki |  Personal
Objevila se fotka z premiéry Part Of Me :-) Sel je tam s Justinem a fanynkou :)


Postcard On The Run-27.6.2012

28. června 2012 v 17:02 | Selena--Kiki |  Personal
" Neeee já miluju @KatyPerry víc! :) "


Sel fot E!Online

28. června 2012 v 16:59 | Selena--Kiki |  SELENA GOMEZ
O cestování: " Rodiče se mnou cestují skoro všude, kam jezdím. Jsem v cizích zemích a cizích částech světa obyčejně méně než 48 hodin. Vlastně ani doopravdy nevidím místa, kam cestuju. Chci být schopná jít a procestovat křížem krážem celou zemi jen s mými přáteli, sama za sebe, bez jakýchkoli závazků, to by bylo pěkné. "
Který upír - Robert Pattinson (Edward Cullen) nebo Adam Sandler (dabuje Drákulu v Hotel Transylvania) ? " Pro Adama Sandlera udělám cokoliv jakýkoli den. Vybrala bych si Adama. "
Nesnaží se Hotel Transylvania napodobit Twilight ? " Jsou tak rozdílné. Ani jsem o tom nepřemýšlela, dokud to lidé dneska nezmínili. Opravdu ne. Jsou velmi odlišné. "
O The Getaway: " Měli jsme úžasného řidiče, který učil Ethana otočku o 360 stupňů, protože chtěl všechno dělat sám. Poprvé jsem v autě nebyla, ale pak jsem se do něj dostala a Ethan dělal otočku a já byla jako ' Už jsi to v nějakém filmu předtím dělal, že ano ?' a on řekl ' Ne, toto je poprvé'. Já jsem mu na to řekla ' Skvělé, tak toto je místo, kde umřu'. I když vlastně jsem chtěla pár zranění, abych mohla říkat něco jako ' Jo, toto jsou mé jizvy z natáčení akčního filmu'. "

Selena for Kidzworld

28. června 2012 v 16:57 | Selena--Kiki |  SELENA GOMEZ
Kidzworld: Jak se cítíš v roli dcery Drákuly?
Selena: " Je to spousta tlaku být dcera Drákuly. Nikdy nebyl příběh o jejich vztahu. Myslím, že způsob, jak byla stvořená a jak jsem ji četla, přesně vystihoval to, co jsem si myslela. Doufám, že jsme nikoho nezklamali tím, jaká je. "
Kidzworld: S touto prací a prací na Kouzelnících z Waverly, máš ráda nadpřirozené schopnosti ?
Selena: " Nejspíš jo (směje se). Nepřemýšlela jsem nad tím. S mojí show a tuším, že to souvisí i s tímto, ráda beru dětské představy trochu do života. S mojí show jsme byli schopní být neviditelní a chodit po zdech. To jsou věci, jaké by si každé dítě přálo umět. My jsme schopní to oživit a myslím, že v tomto filmu to děláme také. Všechny postavy, od Frankensteina a Drákulu, po nové postavy. Je prostě zábava, přivádět je k životu. "
Kidzworld: Když jsi nahrávala dabing, pozorovala ses taky ve videu? Nepoužili třeba nějaké tvé pohyby pro Mavis, když ji animovali ?
Selena: " Poprvé jsem se nedívala. Přišla jsem zpocená. Musela jsem vidět dabingy všech ostatních. Musela jsem z toho prvně mít nějaký dojem. Ale myslím si, že mám některé její manýry a způsob, jakým mluví a jak trošku mumlá. "
Kidzworld: Jak jsi do Mavis vložila něco z tvé osobnosti?
Selena: " Jsem tak trochu ve stejném bodu. Je mi devatenáct. Je pro mě zábava růst a chci taky vidět různá místa. Dostala jsem se k cestování a mám velké štěstí, že jsem se dostala na taková místa, kam jsem musela, ale nikdy jsem na těch místech nebyla sama nebo s přáteli. Teď si myslím, že procházím něčím, čím prochází i ona. Dostávám trochu více svobody. Jsem trochu nepředvídatelná jako Mavis. "
Kidzworld: " Na jaké rady jsi přišla a jak ses připravovala na roli ?
Selena: " Vstoupila jsem a oni mi jako první něco ukazovali. Nejsem moc na ovlivňování druhými. Mám spoustu lidí, kteří mě už ovliňují. Jen jsem do toho chtěla jít a udělat to nejlepší, co můžu. Režisér a producent na mě měli vliv, pomáhali mi, vedli mě... Měla jsem štěstí, že jsem je měla. "
Kidzworld: Slyšeli jsme, že po tobě chtěli, aby sis dala pauzu, ale tys nechtěla...
Selena: " Myslím, že jsem tam jednou přišla a oni mě požádali, abych si dala přestávku, ale já jsem chtěla zůstat tam a zůstat v pracovním tempu. Chcete cítit to, co cítí filmové postavy. "
Kidzworld: " Jsou animované filmy způsobem, jak zůstat u rodinných filmů, zatímco rosteš do starších rolí?
Selena: " Ano,to je přesně jeden z důvodů, proč jsem to vzala. Abych byla upřímná, nejsem na animované filmy moc dobrá, protože mám pocit, že někdy je těžší hrát hlasem než hrát sám. Ale toto byla tak skvělá zkušenost a bylo krásné s nimi spolupracovat. Byla to pro mě dobrá věc, protože jsem už dělala pár filmů, které byly mimo moji pohodlnou zónu. Cítila jsem, že toto je pěkný způsob, jak se k ní vrátit. "
Kidzworld: Byly tam i části, kdy sis chtěla zkusit transylvánský přízvuk?
Selena: " (Smích) Ne. Ale je tam část, kdy si dělám srandu z mého táty (Adama Sandlera) a to bylo těžké. Když na to přijde, rozhodně nejsem tak dobrá jako Adam. "
Kidzworld: Co si myslíš o postavě otce Adama Sandlera?
Selena: " Byl úžasný. Je tak cool. Byl tam skoro všechny mé natáčení. Byl velmi hodný. Pro mě by to byl cool táta - někdo, kdo je velmi zábavný a každého rozesměje. "
Kidzworld: Co tě děsí?
Selena: " Upřímně, moc toho není. Miluju strašidelné filmy, miluju být vystrašená. Každý rok na Halloween chodím do Knots Berry Farm. Myslím, že mám ráda, když se bojím. "
Kidzworld: Budeš dělat píseň na sountrack?
Selena: " Nebudu, ale dělali jsme píseň v hudebním čísle. Je to velmi vtipné. Adam Sandler rapuje. Už jsem toho řekla moc. "
Kidzworld: Zůstala jsi někdy ve strašidelném hotelu?
Selena: " Bylo to na mé narozeniny. Zní to opravdu divně. Ale, ráda jsem vystrašená. Byli jsme na turné a já jsem měla zůstat v hotelu v Utahu. Slyšeli jsme různé povídačky, ale nic se nestalo, tak jsem byla trochu zklamaná. Ale, bylo to cool. "
Kidzworld: Za chvíli budeš mít narozeniny. Už víš, jak je budeš slavit?
Selena: " Na své narozeniny budu na Teen Choice Awards. Což není špatný čas, protože jsou vážně zábavní. Pravděpodobně půjdu taky na večeři s mou rodinou. Bude mi 20, nejsem moc nadšená. "

Kids Pick Flicks-Rozhovor

28. června 2012 v 16:57 | Selena--Kiki |  SELENA GOMEZ
KPF: Mimochodem, milovala jsem tě v Kouzelnících z Waverly.
Selena: " Děkuju!"
KPF: Co máš raději: upíry, kouzelníky nebo - od toho co s ním v show chodíš - vlkodlaky?
Selena: " Řekla bych kouzelníky, protože to je můj domov a bylo zábavné být na chvíli kouzelnicí. "
KPF: Je Mavis typ upírky z Fright Night nebo je vegetariánka jako z Twilight?
Selena: " Řekla bych, že určitě vegetariánka, už proto, že je trochu bezstarostná. Není nutně ten typ, co jde a někoho vystraší. Je prostě typický teenager, svým způsobem, a je velmi spolehlivá ve věcech, kterými prochází. "
KPF: Co jsi dělala, abys odlišila Mavis a Alex?
Selena: " Ona už je velmi odlišná svým vlastním způsobem. Způsob, kterým byla Mavis napsaná, čím si prochází, je něco trochu jiného než postavy, které jsem předtím hrála. Je zaseknutá v tomto hotelu, Drákula postavil celý hotel pro ni, aby zde mohla zůstat do konce života. Je v pasti. Nedostává se jí žádná svoboda. Nikdy nepotkala nikoho v jejím věku, takže když přijde Jonathan, je to první člověk, kterého potkala. Má poprvé všechny ty nové zkušenosti: dostane se z hotelu, potká člověka, zamiluje se, takže si prochází hodně věcmi - což je velmi zábavné - a ona má tak trochu svůj způsob, jak se s tím vypořádat. "
KPF: Jaký první strašidelný film jsi viděla?
Selena: " Chucky. Nezapla jsem to já, ale můj táta, ale bylo to velmi zábavné... pro NĚJ, v tu chvíli!
KPF: Jaký je tvůj nejoblíbenější strašidelný film?
Selena: " Mám ráda Halloween. Halloween s Jamie Lee Curtis. Navrhuji chvíli počkat, než se na to podíváte! "
KPF: Ze všech příšer ve filmu, kdo si myslíš, že by mohl být tvůj nejlepší kamarád?
Selena: " Asi mumie. Je super vtipná. Cee Lo Green ho hraje a je úplně jako ta postava, je velmi zábavný a do situace přináší spousta světla. Je v komedii takovým odlehčením. "
KPF: Když jsi potkala Adama Sandlera, a kdykoliv se Adam Sandler s někým ve filmu spřátelí, vezme si ho s sebou do dalších filmů...
Selena: " Ano! "
KPF: Tak měli bychom se na tebe těšit v dalších filmech?
Selena: " Doufejme! To by bylo skvělé, je to dobrá věc. Byla bych poctěná. Pracovala bych s ním znova v mžiku oka. Byl tak vtipný, opravdu milý, podporující a to bylo dobré. "
KPF: Taky, David Henrie bude v Grown Ups2.
Selena: " Já vím! Je super nadšený, hraje taky něco úplně jiného. Hraje kluka, který je trochu arogantní, což není jako většina jeho rolí, takže je super nadšený a šťastný, že pracuje s Adamem. "
KPF: Jaký módní trend máš nejraději, protože ty máš spoustu dobrých módních kousků.
Selena: " Děkuju. Mám ráda legíny. Jsou pohodlné, takže se neshrnují: není na tom nic uměleckého. Jejich design je velmi zábavný, nemůžete ani říct, jestli to jsou džíny, legíny nebo ci, jsou prostě zábavné a pohodlné. "
KPF: Budou mít premiéru ještě nějaké tvé filmy?
Selena: " Ano. Tento rok jsem pracovala na dvou filmech, takže jsem si jistá, že příští rok vyjdou. Jeden se jmenuje Spring Breakers, který je trochu dospělejší a je to něco, na co jsem už chvíli čekala, abych se dostala z mé pohodlné zóny. Další se jmenuje The Getaway, což je akční film. Je to má první zkušenost v akčním filmu, kde jsou scény s honičkami aut a taky hraju úplně odlišnou postavu, musela jsem něco vědět o počítačích a o autech, takže to bylo dobré. Jsou to úplně odlišné filmy, jsou velmi samostatné. "