Objednané animace !! Objednej si animaci Here :) POZASTAVENO


Srpen 2011

VH1 Rock Honors

31. srpna 2011 v 18:24 | Selena--Kiki |  Apperances and Events 2008
tgcd-rockhonors001.jpgtgcd-rockhonors003.jpgtgcd-rockhonors004.jpgtgcd-rockhonors005.jpgtgcd-rockhonors006.jpg
tgcd-rockhonors007.jpgtgcd-rockhonors009.jpgtgcd-rockhonors012.jpgtgcd-rockhonors013.jpgtgcd-rockhonors014.jpg
tgcd-rockhonors016.jpgtgcd-rockhonors024.jpgtgcd-rockhonors019.jpgtgcd-rockhonors022.jpgtgcd-rockhonors020.jpg
tgcd-rockhonors029.jpgtgcd-rockhonors025.jpgtgcd-rockhonors048.jpgtgcd-rockhonors050.jpgtgcd-rockhonors049.jpg

Selena Gomez chystá turné!

31. srpna 2011 v 18:13 | Selena--Kiki |  News
Dostali jsme ze Sel (18) všechny informace o jejím songu Who Says, o albu When The Sun Goes Down a také o turné, na které se letos chystá vydat.

O songu Who Says

"Je to velmi silná písnička, něco jako hymna. Má skvělý příběh, který si každý prožil, proto je tak oblíbená. Když ji v rádiu slyšeli lidé od Foxu, usoudili, že je dokonalá pro film Monte Carlo, který jsme společně natáčeli. Jsem šťastná, že si ten song vybrali touhle cestou, znamená to totiž, že je opravdu povedený."

O albu When The Sun Goes Down

"Tohle CD je oproti těm minulým daleko pozitivnější. Chtěla jsem, aby rozdávalo dobrou náladu, a to se doufám daří. Song Who Says takový je, píší mi to fanoušci, že jim dělá radost. Některé písně jsou sice o rozchodech a různých bolístkách, ale i tak si myslím, že je to pozitivní a hlavně velmi výrazné album, které lidem dodává odvahu."

O připravovaném turné

"Rozdělili jsme ho do čtyřech částí, já budu v každé z nich jinak oblečená a převlékat se budou i tanečníci a tanečnice. Scéna bude obklopená velkoplošnými obrazovkami s projekcí a já budu jen zpívat, tančit budu naprosto minimálně. Hlavně si ta vystoupení chceme všichni pořádně užít. Bude to jedna velká party, slibuju." :-)
STARS: Selena Gomez chystá turné! - foto


Selena přetočila klip s růžovým koněm

31. srpna 2011 v 18:11 | Selena--Kiki |  News
Růžový kůň v klipu Love You Like A Love Song prý nebude! Poslechni si tenhle nový singl a přečti si víc.
Už jsme ti psali o problémech, které vyvolala Selena při natáčení klipu k new singlu Love You Like A Love Song, ve kterém vystupuje na růžovou obarvený kůň. Proti vystoupili ochránci zvířat z organizace PETA, a i když už byly všechny scény natočené, rozhodla se Sel se svým štábem klip předělat.

Scény s růžovým koněm tak přišly vniveč a Sel dotočila jiné, ve stylu 80. let. Ty jsou oproti romantickému koni pořádně dráždivé!
Premiéra klipu je naplánovaná na 22. června. Těšíme se na něj už teď, je jasné, že to bude pro všechny překvápko! Jakmile se klip objeví, určitě ho na bravo.cz najdeš i ty.
MUSIC NEWS: Selena přetočila klip s růžovým koněm - foto


Selena, růžový kůň a ochránci zvířat

31. srpna 2011 v 18:10 | Selena--Kiki |  News
Selena Gomez točila svůj new klip k písni "I Love You Like A Lovesong" na pláži u kalifornského Malibu. Vystartovali ale na ni ochránci zvířat!
Narůžovo nabarvený bělouš prý podle nich mohl nevýslovně trpět. Ochránci zvířat PETA udělali z celého natáčení skandál a snažili se ho přerušit.

"Pro nějaké stupidní video se barví kůň narůžovo!" vyslali aktivisti zprávu na Twitter s tím, že ponoukali všechny ochránce zvířat z okolí Malibu, aby na pláž přišli protestovat.

"Umělci by měli být zodpovědní za své činy," pokračovali na stránce. Jenže druhý den, když se fotky z natáčení objevili v tisku, se dozvěděli, že video s růžovým koněm natáčí Selena Gomez.

"No tak to potěš! To je tvoje video?" zazněl další koment na Twitteru. "Všichni Disney fanoušci, musíme se proti tomu spojit!"

V tenhle moment to už ale nevydržela ani Selena a vydala ke všemu prohlášení: "Ať už jste mými fanoušky nebo ne, přestaňte tu mluvit o týrání zvířat! Žádnému zvířeti jsme při natáčení neublížili. Na barvení byli najatí odborníci, kteří použili potravinářskou barvu, která neobsahuje žádné toxické látky a je vodou smývatelná. Vše proběhlo bez jakéhokoliv problému a s tou nejpečlivější přípravou!"


Jenže mluvčí organizace PETA si stále drží svou: "Neexistuje bezpečný způsob jak zvířata barvit. Zvíře může mít bolestivé alergické reakce na chemikálie v barvě, nikdy nevíte, jak na to takové zvíře bude reagovat. Kromě toho je barvení zvířete pro něj velmi stresující činností!"

Smutná Selena Gomez

31. srpna 2011 v 18:09 | Selena--Kiki |  News
Na Selenu padá melancholie. Točí totiž úplně poslední scény pro Kouzelníky z Waverly. A to jí láme srdce!
Už vloni bylo jasné, že čtvrtá série bude tou definitivně poslední. Kouzelníci z Waverly zkrátka končí. "Bohužel, je to tak. Točíme poslední díly a na mě z toho všeho padá smutek," svěřila se nešťastná Selena.


Kouzelníci z Waverly (Wizards of Waverly Place) je seriál z produkce Disney Channel, který byl dokonce nominovaný cenu Emmy. Premiéru si odbyl 12. října 2007 a od té doby je milovaným fenoménem téhle stanice. V hlavních rolích se představují Selena Gomez, David Henrie a Jake T. Austin jako trojice sourozenců s magickými schopnostmi.


"Říká se to těžko, ale prostě nadešel čas," píše Sel na svém Twitteru. "Určitě se hrozně rozbrečím, až padne poslední klapka," vzkazuje všem fanouškům.Poslední natáčecí dny tráví se Sel na place i její táta, protože ví, jak je to pro jeho holčičku těžké. Snaží se jí povzbudit a dělat domácí zázemí. Selena píše: "Na poslední týden Kouzelníků za mnou přijel táta. Jsem strašně ráda, protože to bude těžký týden, strašně těžký..."

STARS: Smutná Selena Gomez - foto


Zítra Ústav :-)

31. srpna 2011 v 17:59 | Selena--Kiki |  My Diary
Ahojky ,zítra uz je zase ten ustav (škola) :-D Ja se tam trocju tesim ale jenom na kamose a ted se to rozldelovalo protoze du do 6 .A jsem s moji nej kamoskou .Tak to sem mooooc rada a jeji blog je : selly-selenka.blog.cz .


Selena Gomez hvězdou internetu

31. srpna 2011 v 11:30 | Selena--Kiki |  News
Selena Gomez se stala nejpopulárnější star na internetu.
S čistým svědomím můžeme říct, že téměř celý svět se zajímá o tuhle osmnáctiletou popovou hvězdičku. Pořádný rozruch způsobilo její nedávno vydané album "When The Sun Goes Down" i úspěch singlu "Love You Like a Lovesong". Fanoušci jsou nadšení i z filmu Monte Carlo.


Internetový portál Billboard Selenu vyhlásil první celebritou internetu. K tomuto ´titulu´ jí dopomohli fanoušci, kteří si hledají její jméno, písničky i singly na portálech jako jsou Facebook, Youtube, Twitter, MySpace a Vevo. Všechna ´kliknutí´ z těchto stránek se sčítají.
Zajímavostí je, že Selena letošním prvenstvím vytlačila z první pozice svého miláčka - Justina Biebera, a předběhla stars jako jsou Rihanna nebo Lady Gaga.


A co si fanoušci o Seleně nejvíce hledají? Momentálně vede klip k singlu "Love You Like A Lovesong". Ten trhl rekord 10 milionů kliknutí přes Vevo, a také 6,2 milionů fanoušků, kteří se k Seleně přihlásili na Twitter.

STARS: Selena Gomez hvězdou internetu - foto

Justin a Selena v cukrárně bez peněz

31. srpna 2011 v 11:28 | Selena--Kiki |  News

Zamilovaný páreček Justin a Selena si o víkendu vyrazili na zmrzlinu a málem žádnou neměli. Justin si zapomněl peníze!
Na vyhlášenou zmrzku se vydali do Candy Kitchen v Bridgehampton, v New Yorku, ale při placení zjistili, že jsou oba bez peněz.
Naštěstí je zachránil jiný host - jejich fanoušek, který pozoroval jejich dilema, jak situaci vyřešit. Peníze na zaplacení jim zkrátka půjčil.


Za jejich prázdné peněženky možná mohla i předchozí návštěva sportovního obchodu, kde společně utratili skoro 700 dolarů. Prodavač z Candy Kitchen se na ně ale nezlobil: "Oba byli tak strašně roztomilí, hlavně Selena. Justin ji neustále oslovoval ´babe´ a ona pro něho měla taky nějakou něžnou přezdívku, jen si už nemůžu vzpomenout, jaká to byla," vzpomíná s úsměvem na setkání se slavným párem. "Bylo ale něco hodně roztomilého," snažil se vzpomenout.


Justin si teď dal malou pauzu od nahrávání nového alba a snaží se ho ještě více vypiplat. "Řekl jsem si, že budu teď pracovat jenom sám. Je to moje hudba, můj vlastní styl. Není to country nebo rock, moje hudba je docela jiná. Myslím si, že můj hlas se do žádné z takových škatulek ani nehodí."

Justin Bieber a Selena Gomez na svatbě!

31. srpna 2011 v 11:27 | Selena--Kiki |  News
STARS: Justin Bieber a Selena Gomez na svatbě! - foto
Hvězdný pár se stal nečekanými hosty jedné americké svatby. O tom se ženichovi a nevěstě určitě ani nesnilo...
Justin a Selena si zrovna užívali romantickou večeři v restauraci v Malibu Beach, když se najednou odněkud začali linout zpěvákovy songy. Rozhlédli se a zjistili, že na pláži pod nimi právě probíhá svatba. Na nic nečekali, a přestože nepatřili mezi pozvané hosty, šli se na party podívat.

"Nikdo z hostů netušil, kdo právě teď jí nad nimi. Justinovy písně se pouštěly pořád dokola a on se chtěl jít podívat, komu se jeho muzika tolik líbí," vypráví číšnice z restaurace Adamson House: "Zaplatili a seběhli dolů na pláž, kde způsobili totální poprask. Nejdřív tomu nikdo nechtěl věřit, že jsou skuteční. Bylo to zábavné."

Podle hostů svatební party byl Justin velmi milý, s každým se fotil a nakonec dokonce do mikrofonu novomanželům Rob a Jeanine McCoolovým popřál jen to nejlepší. "Zachoval se opravdu skvěle. Všichni byli z jeho přítomnosti úplně mimo a on byl naprosto cool. Pak řekl do mikrofonu, ať se ženich a nevěsta milují navždy," říká jeden ze svatebních hostů: "Udělal jednu z nejkrásnějších věcí, kterou celebrita může udělat. Jeanine a Rob budou mít perfektní svatební zážitek na celý život."

Selena Gomez: Recept na lásku

31. srpna 2011 v 11:26 | Selena--Kiki |  News
Zeptali jsme se Sel na její odchod ze seriálu Kouzelníci z Waverly, na nepříjemné zkušenosti s internetem a hlavně jsme jí poprosili, aby nám prozradila recept na dokonalou lásku...
Bravo GIRL: Co ty a sociální sítě?
Selena:
"Na světě jsou mnohem horší věci než to, že ti někdo přes net napíše, že tě nesnáší. Nechci si ale hrát na hrdinku, takže přiznávám, že se mě haters občas dotknou. Internet miluju i nenávidím. Na mé fanoušky ale myslím pořád. Pokaždé, když jsem dělala nějaké důležité rozhodnutí ohledně filmu, hudby... prostě čehokoliv, jsem si říkala 'Budou na mě pak moji fans pyšní?'. Opravdu takhle přemýšlím."

Bravo Girl: Jak prožíváš svůj konec v show Kouzelníci z Waverly?
Selena:
Snažila jsem se to dlouho v sobě dusit, ale nešlo to. Obrečela jsem to! Celý štáb tvořil dlouhou dobu obrovskou část mého života, oni sledovali, jak vyrůstám, pomáhali mi a ukazovali, co a jak mám dělat. Je velmi těžké od těchhle lidí odejít. Mám pocit, že jsem pořád ta holka, co se z Texasu přestěhovala do L.A., možná trochu moudřejší a starší, ale jsem to pořád já. Na Kouzelníky nikdy nezapomenu."

Bravo Girl: S Justinem jste jako dvě hrdličky. Poraď všem holkám svůj recept na pravou lásku.
Selena:
"Láska je něco nepopsatelně krásného a úžasného, ale často je také složitá a křehká. Musíš si jí užívat, ale také se musíš starat o to, jestli se stejně skvěle jako ty, cítí i tvůj partner. Řídím se podle toho, co mi říká mé srdce. Moje rada na perfektní lásku je: užívat si a být připravená na všechno!"

Má animace,nekopiruj

Radio Station July 30,2011

31. srpna 2011 v 11:22 | Selena--Kiki |  Apperances and Events 2011
Sel to moc slušelo .

Animations #22

31. srpna 2011 v 9:33 | Selena--Kiki |  Animations
Udělala jsem 3 animace Rocky a Cece,Shake It Up .Ten seriál primo miluju!!! Takze prosim nekopirujte,ma vyroba .

Bleskovka #2

31. srpna 2011 v 9:27 | Selena--Kiki |  Bleskovky
1.Ahoj
2.Co děláš?
3.Uz zase škola co?
4.Tvá oblíbená barva?
5.Uzil/a sis letosni prázdniny?
6.Co na diplom?
7.Tak Cus

Beru prvnich 5!!

Bleskovka #1

31. srpna 2011 v 9:24 | Selena--Kiki |  Bleskovky
1.Ahoj
2.Jak se máš?
3.Těšíš se do školy?
4.Co budeš dnes dělat?
5.Co na diplom?
6.Tak ahojky

Beru první 3!!

Avatars #1

31. srpna 2011 v 9:20 | Selena--Kiki |  Avatary
Tyhle avatary jsem delala uz davno .Hodne davno a mam je jeste na mim starym blogu kiki-selena.blog.cz.Nekopíruj !! Děkuju

Animations #21

30. srpna 2011 v 20:19 | Selena--Kiki |  Animations
Tyhle animace jsem delala uz hodne davno.Kromě tý poslední,tu jsem delala dneska rano :-).Jsou jeste z miho staryho blogu kiki-selena.blog.cz .Animace nekopiruj,ma vyroba

Animations #20

30. srpna 2011 v 20:16 | Selena--Kiki |  Animations
Má výroba

Animations #19

30. srpna 2011 v 20:15 | Selena--Kiki |  Animations

Animations #24

30. srpna 2011 v 20:13 | Selena--Kiki
Má výroba

Animations #18

30. srpna 2011 v 20:13 | Selena--Kiki |  Animations
Má výroba